top of page

Victoria Ishkhanova Klass Mart Sayısında!Saç Sorunlarına Sunduğu Çözümlerle İnsanlara Özgüven Aşılıyor.


Saç biliminin modayla birleştiği yer olan HDC Exclusive’in kurucularından Victoria Ishkhanova, sektörünün pırlanta kadınlarından. Bünyesinde saç sağlığı, saç yoğunlaştırma, saç uzatma çözümleri ve medikal protez saç sistemlerini başarıyla uygulayan Ishkhanova, Fashion TV’nin ödül gecesinde ‘’Yılın En İyi Saç Terapi ve Yoğunlaştırma Merkezi’’ ödülünü alan Saç Dedektifi olarak da tanınıyor. Saç Dedektifi Victoria Ishkhanova hem saç üreticisi hem de ihracatçısı olarak Türkiye’de imalat yapıp 38 ülkeye de ihracat yapıyor. Dünyadaki en son teknolojik uygulamalarından CNC XT kaynak saçın mucidi olan Victoria Ishkhanova, Saç Check-Up’ını da Türkiye’de ilk uygulayan uzman olarak insanların saç sorunlarına sağlıklı ve kalıcı çözümler sunuyor.


Rusya Moskova Amerikan Lisesi mezunu olan aynı zamanda konservatuvar eğitimi ve üniversitede Linguistics (Dil Bilimi) konusunda master yapan ‘’Saç Dedektifi’’ olarak tanınan ünlü Saç Uzmanı Victoria Ishkhanova sektörünün pırlanta kadınlarından. Eğitimini farklı dönemlerde hem Amerika’da hem de İtalya’da sürdüren ve bir süre de Yunanistan’da yaşayan ünlü saç uzmanı, birçok yabancı lisan bildiği çeşitli ülkelerdeki eğitimlerini rahatlıkla alabildi.


Ünlü Saç Dedektifinin Ta Kendisi

Uzmanlık alanı olan saç konusundaki mesleki tecrübesi tartışılmaz olan Victoria Ishkhanova, kozmetik sektöründe dünyanın devleri olan markalar ile 15 yıl gibi uzun bir süre çalıştı. Saç sektöründe ise tam 20 yıldır faaliyet gösteriyor. Hem saç üreticisi hem de ihracatçısı olarak Türkiye’de imalat yapıp 38 ülkeye de ihracat yapan Victoria Ishkhanova, aynı zamanda saç sağlığı, saç protezi ve kaynak saç konularında uzman. İtalya’da dünyaca ünlü ‘’Cesare Ragazzi’’ firması tarafından aldığı trikolojik (Saç Bilimi) eğitimler ve Amerika’da New Image Labs, Tressallure, Revlon ve Hair Design Centers firmaları tarafından aldığı trikoloji, saç yoğunlaştırma ve saç terapileri eğitimleri ile bugün Türkiye’de HDC Exclusive firmasının kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam ediyor. Geniş kitlelere saç sağlığı hakkında bilgilendirici olmak adına hayata geçirmiş olduğu ‘’Saç Dedektifi’’ projesinin de başında olan ünlü saç uzmanı, daha doğrusu ünlü ‘’Saç Dedektifi’’nin ta kendisi


CNC XT KAYNAK SAÇIN MUCİDİ


Victoria Ishkhanova, saç uzmanlığı hakkında ilgilendiği alanlara son dönemde Covid-19 salgınının saç üzerindeki etkilerini de ekledi. Victoria Ishkhanova’nın başlıca yoğunlaştığı konular, saç dökülme sorunları ve çözümleri, medikal saç protez uygulamaları, kemoterapi süreçlerinde medikal saç uygulamaları, saç ekimi ile beraber protez saç uygulamaları ve her türlü protez saç uygulamalarıdır. En önemlisi de ünlü Saç Dedektifi Victoria Ishkhanova, kaynak saçın hem üretimi hem de medikal kaynak saç uygulamasının yani CNC XT kaynak saçın mucidi. Victoria Ishkhanova, mucidi olduğu CNC XT kaynak saçın üretimini de ‘’Ben tasarladım ve İtalya da Cesare Ragazzi firması da en son teknoloji sayesinde gerçek saç kullanılarak üretmeye başladı’’.


Neden Seçtik?


Victoria Ishkhanova;

Hem saç üreticisi hem de ihracatçısı olarak Türkiye’de imalat yapıp 38 ülkeye de ihracat yapan Victoria Ishkhanova aynı zamanda saç sağlığı konusunda da Türkiye’de ilkleri başardı. Kaynak: KLASS Magazin Mart 2021Comments


IMG_6558.jpg

Merhaba Ben

Saç Dedektifi

En doğru, en sağlıklı ve en güncel saç çözümleri ile saçlarınızın sağlığına kavuşmasını sağlamak için buradayım. Ben işimi çok ama çok seviyorum. “Saç” benim için hayatım oldu. İsterim ki benim saç önerilerim sayesinde siz de çok mutlu olun!

Benden Haber Almak İçin

Kayıt Olduğunuz İçin

Teşekkürler!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page