top of page

Medikal Saç Kaynak Nedir?

CNCXT Medikal saç kaynak kişinin saçlı derisine uygulanan ve saçlarına zarar vermeyen çok özel bir uygulamadır. Dünya çapında "tıbbi cihaz" statüsünde bulunan ilk ve tek medikal saç kaynak sıfatıyla uygulanabilen saç kaynak CNC XT' dir. Kendi saçlarınızı daha gür, daha uzun ve hacimli hale getirmek için idealdir. Kadın ve erkek ayrımı olmadan kullanma özgürlüğünü tanır.


Medikal Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?


Kişinin kendi saçlarına ek olarak "extension", yani sac yogunlastirma metodu olarak adlandırılabilir. Kişinin kendi saçında herhangi bir saç traşlama veya kesmeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Kişinin saçının var olması ya da hiç olmaması uygulama acısından herhangi bir önem arz etmez.


Medikal Sac Kaynak Uygulama Aşamaları Nelerdir?


Medikal saç kaynak uygulamasını talep eden kişi, merkezimizi ziyaret eder ve uzmanımız ile saçları ile ilgili yaşadığı sorunlar konusunda detaylı görüşme yapar. İstenilen veya ihtiyaç duyulan tasarım konusunda gerekli detayları uzmanımız ile kararlaştırır. Bu detaylar kişinin saç uzunluğu, saç rengi, saç dalgası, saçının inceliği veya kalınlığı olabilir. Karar verilen tasarıma göre saçlar hazırlanır ve uygulanır. Yenilenmiş ve hayal ettiği saçlar ile kişi yeni hayatına merhaba der.


Medikal Kaynak Saçın Diğer Saç Kaynaklardan Farkı Nedir?


En önemli özelliklerinden biri, medikal kaynak uygulaması saç üzerine değil, saçlı deriye uygulandığı için, kişinin kendi saçlarına herhangi bir zarar vermez. Özellikle tepe bölgesi uygulamalarında, diğer kaynak uygulamaların aksine, CNC XT medikal kaynak saç rahatlıkla tepe bölgelere de uygulanabilir ve kesinlikle dışarıdan fark edilmez.


Medikal Saç Kaynak Avantajları Nelerdir?


CNC XT medikal kaynak saç kullanıcıları, saçlarını istedikleri gibi toplayabilir, istedikleri gibi tarama ve fon uygulaması yaptırabilir. Ağrı ve sızı gibi olumsuz yan etkileri bulunmayan, son derece konforlu ve saça zarar vermeyen bir uygulamadır. Ayrıca duruşu dolayısıyla kişinin kendi saçından ayırt edilmesi mümkün olmadığından dolayı, üst seviye bir doğallık sunar.


Kimler Medikal Kaynak Kullanabilir?


7' den 70' e herkes medikal saç kaynak kullanabilir. Saçın doğallığı gibi, kullanım rahatlığı ve özgürlüğü sayesinde istenilen tüm spor faaliyetleri, örneğin yüzme ve aynı zamanda yıkanma, duş alma , saç şekillendirmesi gibi durumlarda kişiye özgürlük tanır. Kişide saçların çok olması veya az olması CNCXT medikal saç kaynak saç uygulaması açısından bir önem arz etmez, gerekli taktirde trikolojik saç terapileri veya saç ekimi ile beraber uygulanabilir.


Ek olarak saçı ile ilgili tıbbi rahatsızlık yaşayan çocuklar da CNC XT medikal kaynak saç ürününü kullanabilirler.


Medikal Kaynak Fiyatları


Kişiye özel tasarımların yapılması gerektiğinden , saç uzunluğu ve saç yoğunluğuna kadar bir sürü faktörün etkisi olduğu için fiyatlandırma kişi ile yapılacak konsültasyon esnasında yapılabilir.


Medikal Kaynak İstanbul


CNC XT medikal kaynak, sadece Saç Dedektifinizde veya sadece İstanbul 'daki şubelerimizde bulunmaktadır. Konsültasyon için dilerseniz bizi arayabilir veya online analiz görüşmelerimizden randevu talep edebilirsiniz.Comments


IMG_6558.jpg

Merhaba Ben

Saç Dedektifi

En doğru, en sağlıklı ve en güncel saç çözümleri ile saçlarınızın sağlığına kavuşmasını sağlamak için buradayım. Ben işimi çok ama çok seviyorum. “Saç” benim için hayatım oldu. İsterim ki benim saç önerilerim sayesinde siz de çok mutlu olun!

Benden Haber Almak İçin

Kayıt Olduğunuz İçin

Teşekkürler!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page