top of page

CNC XT Nedir?

Bu soru bana sürekli geliyor sizlerden, bu yüzden bugün bu uygulamayı size birazcık daha detaylı anlatmaya karar verdim.

Aslında bu uygulamanın mükemmelliğini sizlere anlatmak değil, göstermeyi tercih ederdim, çünkü muhteşem! Bu saçların farkını dokunarak ve onları görerek hemen anlayabilirsiniz. Belki bugüne kadar benim gibi birçok farklı saç kaynak uygulamasını yaptırmış ve “saç kaynak” konusunda kendinizi çok deneyimli biri olarak görüyor olabilirsiniz, belki de bugüne kadar saç yoğunlaştırma uygulamaları ile ilgili hiçbir tecrübeniz olmamıştır, ama emin olun, böyle bir uygulamayı daha önce görmediniz. Türkiye’ye bu uygulamayı ilk getirdiğimizde İlklerin ilki bana uygulandı (ve bunun ayrıca bir hikayesi var, ben ilerleyen zamanlarda onu yazacağım :) )

Ama bugün sizlere bu uygulama hakkında kullanıcı olarak da tecrübelerimi ve duygularımı paylaşmak istiyorum!

Bugüne kadar o kadar çok kaynak kullandım ki, daha farklı bir uygulamanın olabileceği ile ilgili hiçbir fikrim veya hayalim bile olamazdı artık. Çok uzun yıllardır aynı uygulamalar ya ismini değiştirerek ya da ufak tefek değişiklerle farklı bir metotmuş gibi pazarlanıyordu. Ben de üretici olduğum için, bunları çok iyi biliyordum. Fakat gerçekten ilk defa dünyada benzeri olmayan bu CNC XT uygulaması ile karşılaşınca bayıldım. Hem saç kalitesine hem de uygulama sekline ve genel olarak performansına.

Kendi saçınıza kesinlikle zarar vermiyor

Saçlarınızın köklerine yük oluşturmuyor

İstediğiniz gibi taranabiliyor ve saça sekil verebiliyorsunuz (ister topuz yapın ister örgü)

Kesinlikle görünmez

Ve istenilen her bölgeye uygulanabiliyor

Özellikle son maddeye çok dikkat etmenizi rica ederim çünkü saçları seyrek olan kişiler için ve saç dökülmesi sorunu yasayan kişiler için bu çok önemli bir detay. Saçlar çoğunlukta tepe bölgesinde seyrekleşmeye başlar, bu yüzden ister kadın ister erkek olsun, o bölgelerde saçları yoğunlaştırmak istiyor kişiler.

Normal (standart) kaynak saçların saç dökülme sorunu varken zaten o hassas bölgelere uygulanmasını tavsiye etmiyorum, çünkü zayıf olan saç tellerine daha da çok yük oluşturup onların daha da hızlı zayıflayıp dökülmesine sebebiyet veriyorsunuz, hem de tepe bölgesinde yapılan kaynaklar daha çok görünür oldukları için estetik durmuyor. CNC XT kaynak saç ise tepe bölgesi için de uygulanabiliyor ve dışarıdan hiçbir şekilde belli olmadığı gibi size mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Bugüne kadar tepe bölgesi için “kesin çözüm” olarak adlandırılan bir başka saç yoğunlaştırma metodu vardı – saç protez uygulaması. Ama ne yazık ki, bu uygulamayı yaptıranlar kendi saçları kazıtmak zorunda kalıyordu. Bu da çok sempatik bir fedakârlık değil açıkçası. Kendi saçınız az da olsa varken, onları tıraş etmek…

Bu yüzden Cnc XT benim kesin bir favorim oldu. Çünkü kendi saçınız zarar görmüyor, onları kesmeye veya tıraş etmeye gerek yok. Kendi saçınızla beraber yeni ve istediğiniz kadar gür saçlarınız oluyor. Mükemmel değil mi?

Benim mesela saçlarımda herhangi bir saç dökülme sorunu yok, ama saçlarımın daha gür ve daha uzun ve hatta daha da dalgalı olmasını istediğim için kendim için çok farklı bir tasarım geliştirdim ve inanılmaz mutlu bir şekilde yeni saçlarımı kullanıyorum (Yukarıda da söylediğim gibi ilerleyen zamanlarda CNC XT ile hayatımın nasıl değiştiğini sizlere anlatacağım), aktarmak istediğim bir konu vardı ki, bu uygulama “ister çok saçınız olsun ister hiç saçınız olmasın” herkese rahatlıkla yapılıyor. Çok kıymetli bir özellik.

Biraz da Teknik bilgisini vereyim: İtalya’da Cesare Ragazzi Laboratories tarafından üretilen bu muhteşem saç yoğunlaştırması saçlarınıza göre, cildinize göre, renginize ve saçınızın cinsine özel üretiliyor. Mesela kıvırcık saçlara göre özel kıvırcık saçlar, ince telli saçlara ise aynı tellerine uyum içinde olacak bir uygulama yapılıyor. Ve en yakından bakan kişi bile bu kaynağı kullandığınızı anlayamıyor!

Yukarıda da yazdım ya, keşke anlatmak değil, gösterebilecek olabilseydim size bu saçları. Ben kullanıyorum, birçok müşterim kullanıyor ve herkes çok mutlu! Merak ederseniz bana uğrayın, bir kahve ısmarlayıp size ve istediğim gibi anlatayım bu saçları, emin olun onlar bunu hakkediyorlar. :)

Comments


IMG_6558.jpg

Merhaba Ben

Saç Dedektifi

En doğru, en sağlıklı ve en güncel saç çözümleri ile saçlarınızın sağlığına kavuşmasını sağlamak için buradayım. Ben işimi çok ama çok seviyorum. “Saç” benim için hayatım oldu. İsterim ki benim saç önerilerim sayesinde siz de çok mutlu olun!

Benden Haber Almak İçin

Kayıt Olduğunuz İçin

Teşekkürler!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page