top of page

Charcoal Saç Bakım Maskesi

Saç Dedektifi Ailesine hoş geldiniz!


Bugün bu Charcoal Hair Miracle Saç Maskesi’ni satın alarak yalnızca bir saç maskesini almadığınızı anlatmak için size bu küçük mektubu yazmaya karar verdim.


Saça aşık bir kişi ve aynı zamanda 20 yıllık saç sektörü tecrübesine sahip olan bir saç uzmanı olarak, yıllardır EN İYİSİ için çalıştım. Hem kaynak saç üretimini yaparken hem de saç bakımı ürünleri için formüller geliştirirken, hep daha iyisi olsun diye uğraştım.


Saçlarımız bize mutlu oldukları zaman cevap verirler, adeta akar ellerimizin arasında, yumuşacık olup pırıl pırıl parlarlar. Ve çok güzel bakımlar için bize teşekkür edebildiklerini biliyor muydunuz?


Yıllardır saç bakımı formülleri ile çalışırken neredeyse hepsini saçlarımda denedim ve saçlarımın nerede nasıl davrandıklarını hep test ettim. Bazen saclar yeterince yumuşamıyordu, bazen ise taranma konusunda zorlanıyordum. Kimi zaman, saçlarımı duşta, krem şişesinin neredeyse tümünü ile saçlarıma sürmeme rağmen, saçlarımın yumuşayamadığını hissedince, tatminsiz bir şekilde duştan çıkışlarım kaç kere oldu – anlatamam size… ve bu araştırmalarım yıllar sürdü, denemelerimden hiç vazgeçmedim…


Ve nihayet, Charcoal Hair Miracle Saç Bakımı Maskesi’nin formülü ile karşınızdayım!


Maske saçlarıma dokunduğu an itibariyle, adeta MIRACLE, yani mucize gibi, saçlarımı açmaya başladı, yumuşatarak. Saçlarımda yürüdüğünü hissettim. Gözlerimi kapattım ve bir periyi hayal ettim, saç tellerime dokunarak her birine müthiş bakim yaptığını hissederek.


İşte bu yüzden bu maskenin adını Hair Miracle koydum. Çünkü saç sektöründeki 20 yıllık tecrübelerimle böyle bir ürün daha piyasaya çıkmamıştı ve Saç Dedektifiniz olarak sizler için bu ürünü bugün tanıtmanın hem haklı gururunu yaşıyorum hem de üst düzeyde mutluluğunu…


Benim anlattıklarım emin olun ki az kalır, ama lütfen dediğim şekilde uygulama yapmayı unutmayın. Yorumlarınızı ve hikayelerinizi her zaman dinlemekten ve okumaktan mutlu olacağımı da söylemeden vedalaşmak istemiyorum.


Bana yazın: sacdedektifi@gmail.com veya IG: @sacdedektifi


Sizi seviyorum, sevgili AILEM

Saç Dedektifiniz

Comments


IMG_6558.jpg

Merhaba Ben

Saç Dedektifi

En doğru, en sağlıklı ve en güncel saç çözümleri ile saçlarınızın sağlığına kavuşmasını sağlamak için buradayım. Ben işimi çok ama çok seviyorum. “Saç” benim için hayatım oldu. İsterim ki benim saç önerilerim sayesinde siz de çok mutlu olun!

Benden Haber Almak İçin

Kayıt Olduğunuz İçin

Teşekkürler!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page